Przesyłki i zwroty


Wysyłka twojej paczki

Przesyłki wysyłane są w przeciągu 24h od zaksięgowania wpłaty. W przypadku wybrania zapłaty poprzez Przelewy24 czas ten liczony jest od momentu dokonania płatności a nie jak w przypadku zwykłego przelewu od zaksięgowania wpłaty. Przesyłki wysyłane są firmami InPost oraz Paczka w Ruch-u.
Podany czas wysyłki liczony jest do momentu nadania przesyłki i nie odpowiadamy za opóźnienia spowodowane przez przewoźnika. Po wysłaniu przesyłki wysyłany jest do ciebie email z jej numerem do śledzenia.

Opłaty za wysyłkę obejmują opłaty manipulacyjne i koszty pakowania, a także koszty wysyłki. Opłaty manipulacyjne są stałe, a opłaty transportowe różnią się w zależności od całkowitej wagi przesyłki. Radzimy grupować przedmioty w jednym zamówieniu. Nie możemy zgrupować dwóch odrębnych zamówień złożonych osobno, a opłaty za wysyłkę będą miały zastosowanie do każdego z nich.

Mniejsze zamówienia wysyłane są w kopertach bąbelkowych a większe w odpowiednio dobranych do nich kartonach.

Zwrot przesyłki

W przypadku zwrotu zakupionych przedmiotów, konsument odsyła rzeczy będące przedmiotem umowy, od której odstąpił na własny koszt i ryzyko. Termin odstąpienia od umowy zawartej na odległość wynosi 14 dni od momentu wydania rzeczy. Sprzedawca zwróci Konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do konsumenta, a jeżeli Konsument wybrał sposób dostawy inny niż najtańszy sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego, Sprzedający nie zwróci Konsumentowi dodatkowych kosztów zgodnie z art 33 Prawa konsumenckiego.